به وب سایت ویژه آموزش تخصصی فناوری نانو ، خوش آمدید
سبد خرید
ورود اعضا
 
این وب سایت با مرورگر google chrome و یا mozila firefox سازگار می باشد. لطفا از این مرورگر ها استفاده کنید.
     
  مرکز آموزشی nanolearning ، دوره های آموزشی فناوری نانو را در دو نوع کلاس های حضوری و کلاس های مجازی برگزار می کند . این دوره ها ، منطبق بر درخت دانش ستاد توسعه ی فناوری نانوی ریاست جمهوری بوده و مطابق با آخرین استانداردها در این حوزه می باشد .
کلاس های حضوری در هر ترم تحصیلی ، در تاریخ های مشخص برگراز می شود که شما می توانید برنامه برگزاری آن را در بخش تقویم آموزشی ( از منوی سمت راست ) مشاهده کنید.
با ثبت نام در کلاس های حضوری این مرکز ، مشخصات ورود به صفحه ی شخصی خودتان در این سایت در اختیار شما قرار داده می شود که از این طریق می توانید جزوات کلاس ، و یا فایل ارائه تدریس را در Download نمایید .
در پایان ، آزمونی برگزار می گردد که در صورت کسب حد نصاب آزمون ، به دانشپذیران ، گواهی شرکت در دوره اعطا می گردد .
برای ثبت نام در کلاس های حضوری می توانید از لینک زیر استفاده کنید :


کلاس های غیر حضوری مرکز ، در هر زمان قابل ثبت نام می باشد . با ثبت نام در کلاس های غیر حضوری ، یک بسته ی آموزشی شامل تمام مطالبی که در کلاس های حضوری به دانشپذیران ارائه می شود ( شامل ارائه ی درس به همراه صدای استاد ) برای شما رسال می گردد ( هزینه ی ارسال بر عهده ی مرکز است)
این بسته های آموزشی ، در حقیقت شبیه سازی از کلاس درس بوده که مطابق با استانداردهای بروز آموزش الکترونیکی است .
در پایان هر فصل ، یک آزمون از ثبت نام کنندگان در آن فصل برگزار می گردد ، و به افرادی که حد نصاب نمره ی قبولی را کسب کنند ، گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد شد .
به منظور ثبت نام در دوره های مجازی ، می توانید از لینک زیر استفاده کنید :


از طرفی ، در صورتی که مایل به استفاده از بسته های آموزشی هستید ، اما نیازی به دریافت گواهی ندارید ، می توانید بسته های آموزشی را با قیمت کمتر ، از بخش فروشگاه ، تهیه نمایید .
برای مشاهده ی محصولات ، از لینک زیر استفاده کنید :